Apie mus


    UAB "Projektorama" - konsultacinė įmonė, savo veiklą pradėjusi 2005 m. birželio mėnesį Vilniuje, per savo veiklos metus įgijo patikimo konsultanto vardą.

    Mes padedame viešojo ir privataus sektoriaus įmonėms, įstaigoms ir organizacijomis išnaudoti Europos Sąjungos paramos teikiamas galimybes.

    UAB "Projektorama" partnerystė su klientu apima visą projekto ciklą: nuo idėjos iki projekto įgyvendinimo rezultatų. Šiuo metu mūsų klientai, kurių ratas nuolatos plečiasi, yra sveikatos, socialinės ir švietimo įstaigos, taip pat privačios įmonės. UAB "Projektorama" teikia profesionalias iš Europos Sąjungos lėšų remiamų projektų rengimo, administravimo, viešinimo, renginių organizavimo paslaugas, taip pat yra pasirengusi pasiūlyti kitas jas papildančias ar projektui įgyvendinti reikalingas paslaugas.

    Sėkmingą UAB "Projektorama" veiklą užtikrina kompetentingi darbuotojai, kuriuos efektyviai papildo plati patyrusių išorinių ekspertų komanda – tai viešųjų pirkimų specialistai, investicijų projektų bei verslo planų ekspertai, socialinių paslaugų srities ekspertai, dizaino ir renginių organizavimo bei kiti specialistai.

    Užtikriname, kad patenkinsime Jūsų lūkesčius, garantuodami aukštą projektų parengimo bei įgyvendinimo, taip pat kitų teikiamų paslaugų kokybę ir profesionalų bendradarbiavimą.

    Kviečiame bendradarbiauti

E — sprendimas:
Dizaino arkliukas